امیر نصری هجدهمین مهمان "گفتارهای آنلاین هنر فردا"

موزه در دو نگاه مدرنیستی و معاصر

موزه در دو نگاه مدرنیستی و معاصر

گفت‌وگو با دکتر امیر نصری، با موضوع «موزه در دو نگاه مدرنیستی و معاصر»، دوشنبه 13 بهمن‌ماه، ساعت 22 از شبکه‌های مجازی موسسه «هنر فردا» پخش خواهد شد.

به گزارش روابط‌عمومی موسسه فرهنگی- هنری «هنر فردا»؛ دکتر امیر نصری، مهمانِ هجدهمین ویژه‌برنامه «گفتارهای آنلاین هنر فردا» با موضوع "موزه در دو نگاه مدرنیستی و معاصر"، خواهد بود.

امير نصري، متولد ١٣٥٨، در دانشگاه فلسفه‌ی غرب خوانده و فارغ التحصيل مقطع دكتري فلسفه‌ی هنر است. او هم اكنون دانشيار فلسفه‌ی هنر دانشگاه علامه طباطبايي و استاد مدعو دانشگاه هنر تهران است. وی هدايت پروژه هاي تحقيقاتي متعددي را در دانشگاه ها و مراكز پژوهشي بر عهده داشته است. از وی تاكنون شانزده كتاب تاليف و ترجمه منتشر شده است. حوزه اصلي مطالعاتي و تدريس امير نصري، نظريه‌ی تصوير و مبانی فلسفی تاریخ هنر است و در اين زمينه بیست و دو مقاله‌ی پژوهشي منتشر كرده است. 

این ویژه‌برنامه، دوشنبه 13 بهمن‌ماه، ساعت 22 از شبکه‌های مجازی موسسه در اینستاگرام:  https://www.instagram.com/_arttomorrow، تلگرام: https://t.me/arttomorrow و آپارت: https://www.aparat.com/arttomorrow پخش خواهد شد. لازم به ذکر است؛ این موسسه در نظر دارد مجموعه رویدادهای خود را که در سال گذشته به صورت ثابت و حضوری برگزار می‌شدند، به صورت مجازی ادامه دهد.

تبلیغات در هنر فردا
تبلیغ 1