علی ندایی شانزدهمین مهمان "گفتارهای آنلاین هنر فردا"

همنشینی اسطوره و مدرنیسم

همنشینی اسطوره و مدرنیسم

گفت‌وگو با علی ندایی، با موضوع «همنشینی اسطوره و مدرنیسم»، دوشنبه 29 دی‌ماه ساعت 22 از شبکه‌های مجازی موسسه «هنر فردا» پخش خواهد شد.

به گزارش روابط‌عمومی موسسه فرهنگی- هنری «هنر فردا»؛ علی ندایی، مهمانِ شانزدهمین ویژه‌برنامه «گفتارهای آنلاین هنر فردا» با موضوع "همنشینی اسطوره و مدرنیسم"، خواهد بود.

علی ندایی متولد ۱۳۳۶، آبادان و کارشناس ارشد نقاشی از دانشگاه هنر تهران است. ندایی طراحی و نقاشی را از سال ۱۳۶۲ و از زمان ورود به دانشکده هنر آغاز کرد. او عضو انجمن نقاشان ایران است و بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس در آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌های ایران را دارد. وی مطالعات زیادی روی آناتومی بدن و میمیک صورت داشته است و در آثارش انسان، حیوان، اسطوره و حماسه جایگاه ویژه‌ای دارند. علی ندایی در دهه 70، در کنار هنرمندانی چون معصومه مظفری، احمد مرشدلو، احمد نادعلیان، مهرداد محب‌علی و احمد وکیلی، گروه هنری 30 که اولین گروه هنری پس از انقلاب بود و نقشی پررنگ در تحولات هنر معاصر ایران داشت را تشکیل دادند. وی یکی از طراحان و نقاشان برجسته معاصر است که تاکنون بیش از 30 نمایشگاه انفرادی و گروهی در ایران، امریکا، فرانسه، ایتالیا، ژاپن، ارمنستان، اردن، عمان و ترکیه برگزار کرده است.

این ویژه‌برنامه، دوشنبه 29 دی‌ماه، ساعت 22 از شبکه‌های مجازی موسسه در اینستاگرام:  https://www.instagram.com/_arttomorrow، تلگرام: https://t.me/arttomorrow و آپارت: https://www.aparat.com/arttomorrow پخش خواهد شد. لازم به ذکر است؛ این موسسه در نظر دارد مجموعه رویدادهای خود را که در سال گذشته به صورت ثابت و حضوری برگزار می‌شدند، به صورت مجازی ادامه دهد.
تبلیغات در هنر فردا
تبلیغ 1