آموزشگاه فرهنگی هنری هنر فردا

درباره ما

موسسه‌ی فرهنگی-هنری «هنر فردا» یک کانون آموزشی و پژوهشی است که با هدف معرفی فرهنگ معاصر و هنر پیشرو و با احترام به همه ارزش‌ها و میراث ملی ایران در راستای اعتلای فرهنگ و هنر کشورمان گام برمی‌دارد.

 این موسسه خصوصی، برنامه‌هایی را در قالب کلاس‌های آموزشی رویدادهای پژوهشی و دوره‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف هنر و فرهنگ ویژه‌ فارغ‌التحصیلان و علاقه‌مندان فراگیری در سطح پیشرفته و حرفه‌ای برگزار می‌نماید. این حوزه‌ها در برگیرنده‌ رشته‌های معماری، هنرهای تجسمی، تئاتر، سینما، موسیقی، ادبیات، فلسفه و تاریخ هنر، ایران‌شناسی، مدیریت و اقتصاد فرهنگ و هنر بوده و کلیه برنامه‌ها با حضور استادان شاخص و چهره‌های صاحب‌نام در هر زمینه برگزار می‌شود.

موسسه‌ فرهنگی هنری «هنر فردا» محلی برای تضارب آرا تعاطی اندیشه‌ها و تبادل تجربیات در قلمروهای متنوع فرهنگ و هنر است و بر آن است تا با فراهم ساختن فرصت‌های مناسب برای آموزش تکمیلی و نقد و بررسی زمینه مساعدی را برای ارتقا آگاهی‌ها، رشد خلاقیت‌ها و پرورش اندیشه‌های تحلیلی هنرجویان مهیا سازد.

کلاس‌های آموزشی این موسسه به علاقه‌مندان حرفه‌ای و دانش‌آموختگان رشته‌های مختلف کمک می‌کند تا توانمندی‌های هنری خود را کشف کرده آن را در قیاس با تجربیات جهانی مورد تحلیل قرار دهند تا زمینه شکوفایی بیشتر فراهم آید.

 

درباره ما

کافه اموزشگاه هنر فردا

کافه هنر فردا

فروشگاه هنر فردا

فروشگاه هنر فردا